Arjan Glasbergen



(t) +31 (0)71 40 906 28
(m) +31 (0)6 20 15 10 40
(e) arjan@dingeman.nl
Directie DHG (inkoop Italie & Frankrijk)

Casper van Iterson



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 30 99 60 84 
(e) casper@dingeman.nl
Inkoop

Jack Glasbergen



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 51 52 39 55 
(e) jack@dingeman.nl
Inkoop

Ben van der Meij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 41 51 85 60 
(e) ben@dingeman.nl
Inkoop

Björn van Iterson



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) bjorn@dingeman.nl
Inkoop

Amerik van Rijn



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) amerik@dingeman.nl
Hoofd Inkoop

Rens de Mooij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) rens@dingeman.nl
Inkoop

Dian de Wolde



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) dian@dingeman.nl
Planten

Erik van Egmond



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) erik@dingeman.nl
Planten

Rick Imthorn



(t) +31 (0)71 40 906 30
(m) +31 (0)6 22 20 56 23
(e) rick@dingeman.nl
Verkoop

Sander van Egmond



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) -@dingeman.nl
Logistiek

Anouk Guijt



(t) +31 (0)71 40 906 01 
(e) anouk@dingeman.nl
HR Adviseur Junior

Rob de Koning



(t) +31 (0)71 40 906 00 
(e) rob@dingeman.nl
ICT

Adrie van Bezouw



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) adrie@dingeman.nl
Administratie

Monique van der Meij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) monique@dingeman.nl
Debiteurenbeheer

Mark van Iterson



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) mark@dingeman.nl
Marketing & ICT

Nagytha Beking



(t) +31 (0)40 906 00
(e) nagytha@dingeman.nl
E-Commerce

Cor Melker



(t) +31 (0)71 40 906 03
(m) +31 (0)6 20 42 91 53 
(e) cor.melker@dingeman.nl
Inkoop

Bas van der Meij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 48 07 60 30 
(e) basvdmeij@dingeman.nl
Inkoop

Bryan van der Meer



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) bryan@dingeman.nl
Inkoop

Dirk Kromhout



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) dirk.kromhout@dingeman.nl
Inkoop

Ab van Delft



(t) +31 (0)71 40 906 33
(m) +31 (0)6 51 69 49 56
(e) ab@dingeman.nl
Inkoop groen USA

Niels Hogewoning



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m)  +31 (0)71 40 906 00 
(e) niels@dingeman.nl
Inkoop

Jack van Klaveren



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) jack.van.klaveren@dingeman.nl
Planten

Robert Kabelaar



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 10 89 78 80
(e) verkoop@dingeman.nl
Verkoop

Dirk van Starkenburg



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) verkoop@dingeman.nl
Verkoop

Jan de Jong



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 40 81 27 10 
(e) jan.de.jong@dingeman.nl
Planner

Petra Rooijakkers



(t) +31 (0)71 40 906 01
(m) +31 (0)6 14 33 95 96 
(e) petra@dingeman.nl
HR Manager

Marcel van Egmond



(t) +31 (0)71 40 906 00 
(e) marcel@dingeman.nl
ICT Manager

Mike Houweling



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) mike.houweling@dingeman.nl
ICT

Henk van der Meij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) henk.van.der.meij@dingeman.nl
Administratie

Lia Korenhof



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) lia@dingeman.nl
Administratie

Karin de Koning



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) karin@dingeman.nl
Administratie

Lianne de Boer



(t) +31 (0)6 23 13 65 37
(e) lianne@dingeman.nl
Marketing & Communicatie

Jan Willem Blonk



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 51 41 72 36 
(e) jw@dingeman.nl
Inkoop

Cees Heemskerk



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 22 42 35 93 
(e) cees.heemskerk@dingeman.nl
Hoofd Inkoop

Jean Paul van der Meij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 14 62 31 85 
(e) jp@dingeman.nl
Inkoop

Robert Jan van den Haak



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) robertjan@dingeman.nl
Hoofd Inkoop

Ronald de Mooij



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) ronald@dingeman.nl
Inkoop

Niels van Egmond



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) n.vanegmond@dingeman.nl
Inkoop

Erik Ravensbergen



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00 
(e) erik.ravensbergen@dingeman.nl
Planten

Mike Kruger



(t) +31 (0)71 40 906 21
(m) +31 (0)6 23 36 97 86 
(e) mike@dingeman.nl
Verkoop

Abdelhafid Jami



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)71 40 906 00
(e) -@dingeman.nl
Planten

Kees Vliegenthart



(t) +31 (0)71 40 906 00
(m) +31 (0)6 57 99 58 33 
(e) kees@dingeman.nl
Operationeel teamleider

Rebekka Hoek



(t) +31 (0)71 40 906 01
(m) +31 (0)6 30 19 31 10 
(e) rebekka@dingeman.nl
HR Adviseur 

Bouwe Kuijt



(t) +31 (0)71 40 906 00 
(e) bouwe@dingeman.nl
ICT

IJsbrand Guijt



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) ijsbrand@dingeman.nl
Financieel Manager

Willeke van Duijn



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) willeke@dingeman.nl
Administratie

Franceska van Huissteden



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) franceska@dingeman.nl
Administratie

Sjaak Ouwersloot



(t) +31 (0)71 40 906 00 
(e) sjaak@dingeman.nl
Administratie

Danny Vlieland



(t) +31 (0)71 40 906 00
(e) danny@dingeman.nl
Marketing & Design

Werken bij Dingeman?



Werken bij Dingeman Hoek? Kijk dan snel op onze vacature pagina.